Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Speciální bonus

Registrovaní uživatelé portálu ProByznys.info
mohou získat výhodné benefity:


•  Sleva 300 Kč na seminář
OCHRANA NÁPADŮ PODNIKATELE,
(běžná cena je 2000,- Kč  bez DPH)

Více o semináři se dozvíte ZDE

Máte pocit, že byste mohli mít více odběratelů? Proto ale potřebujete oslovit, co největší množství firem, které se věnují stejnému oboru jako vy, např. stavebnictví. Nebo potřebujete zmapovat svoji konkurenci v oboru?

Bez klíčových kontaktních informací však zůstane pouze u plánu, přičemž vám nebudou stačit jen jen názvy firem, ale i kontaktní osoby, ne které byste se případně mohli obrátit.

Buď tedy začnete hledat sami, nebo tento úkol zadáte některému ze svých zaměstnanců, čímž spustíte proces hledání potřebných informací na internetu a v dalších zdrojích.

Výsledkem by pak měla být databáze, která bude obsahovat co možná nejvíce kontaktů. Ty mohou být případně ještě různě rozděleny - podle lokality, podle velikosti dané firmy atd.

Při vytváření podobné databáze, však můžete narazit na několik právních problémů. Týkají se třeba autorského práva a ochrany osobních údajů nebo omezení využití získaných údajů.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama