Stačí, když klient uzavře v rámci nového programu "strategické partnerství" s kterýmkoli členem rodiny či blízkým přítelem.

KB Rodina je inovací programu Rodina, který představila banka v roce 2011. Jeho základem byla jednoduchá výhoda: manželé nebo registrovaní partneři mohli společně dosáhnout na účet zdarma tím, že plnili podmínky konceptu MojeOdměny společně.

Partneři přitom nemusí být manželé nebo registrovaní partneři: klient si může zvolit pro společné čerpání odměn kohokoli, například jednoho z rodičů, prarodičů, dětí nebo jiného člena rodiny, ale i svého partnera či blízkého přítele. Společně pak mohou snadněji dosáhnout na účet zdarma.

Jaké podmínky mohou partneři společně plnit?

- jedna došlá platba na MůjÚčet měsíčně, např. výplata, mateřská/rodičovský příspěvek, důchod apod.,

- existence smlouvy o hypotečním nebo osobním, dosud nesplaceném, úvěru s KB nebo u Modré pyramidy stavební spořitelny,

- objem prostředků uložených u KB a/nebo u společností Modrá pyramida stavební spořitelna a/nebo Komerční pojišťovna a/nebo KB Penzijní společnost a/nebo Investiční kapitálová společnost KB v celkové výši alespoň 250 000 Kč,

- pravidelné měsíční úložky v rámci produktů společností Modrá pyramida stavební spořitelna a/nebo Komerční pojišťovna a/nebo KB Penzijní společnost a/nebo Investiční kapitálová Společnost KB v celkové výši alespoň 2000 Kč měsíčně.

Splní-li klient společně se svým "strategickým partnerem" jednu, dvě, tři nebo čtyři podmínky, každý z nich získá zpět 25, 50, 75 nebo až 100 % z ceny měsíčního poplatku za vedení svého balíčku MůjÚčet. V rámci Programu KB Rodina se úspory a vklady partnerů sčítají a uvedených částek mohou dosahovat oba partneři společně.

Související