Pro financování drobnější rekonstrukce, opravy nebo nenadálé události se nejlépe hodí spotřebitelský úvěr. Stavební spoření je vhodné pro rekonstrukce domů a bytů. Pro pořízení nemovitosti či bytu, eventuálně pro velké rekonstrukce, se nabízí hypotéka.

"Pokud klient potřebuje financovat své bytové potřeby v částkách do 500 tisíc korun, kvůli kterým nechce zastavovat svou nemovitost, hodí se mu právě úvěr od stavební spořitelny. Ve srovnání se spotřebitelským úvěrem totiž nabízí nejen výrazně nižší úrokovou sazbu, ale i delší dobu splácení, s tím související nižší měsíční splátky, a z toho plynoucí nižší zatížení rodinného rozpočtu," říká Renata Zikmundová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.