Tuzemští podnikatelé neočekávají v letošním roce výraznější oživení ekonomiky. V první polovině roku počítají s pokračováním záporných statistik vývoje tržeb, investic i zaměstnanosti, ve druhém pololetí by se měla tato čísla již zlepšovat, odhadli zástupci podnikatelů.

jobs expo 2013

Veletrh probíhá v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Praze Holešovicích od 14. do 15. 3. 2013 v době od 10:00 do 18:00 hodin.

Součástí veletrhu je také jazykový a vzdělávací veletrh LINGUA SHOW.

Vstupné je na oba veletrhy zdarma.

Více informací a kompletní doprovodný program najdete na www.jobsexpo.cz

To se projeví i na pracovním trhu, kde po dle zaměstnavatelů bude situace spíše stagnovat. Statistiky Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) uvádějí, že bez práce v únoru bylo bez práce bezmála 600 tisíc lidí.

Na jedné straně je patrný poměrně značný převis poptávky nad nabídkou, nicméně jak vyplývá z hlubšího pohledu není situace až tak jednoznačná. Zaměstnavatelům zejména o kvalitu,což je i hlavní motto právě probíhajícího dvoudenního pracovního veletrhu Jobs Expo 2013.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.