Svět se mění, neustálá změna se stává novým stabilním stavem. Jedinou jistotou se stává všudypřítomná nejistota. Díky globalizaci a technologickému propojení se informace šíří po celém světě prakticky okamžitě. Síťový charakter globálního světa bortí tradiční schémata příčiny a jejího následku, předpověditelnost událostí dramaticky klesá.

Tyto změny jsou patrné nejen v globálním měřítku, ale stále více na úrovni jednotlivých firem. Nároky, které jsou na organizace a jejich členy kladeny, jsou podstatně jiné, nežli tomu bylo dříve. Na významu získávají schopnosti pracovat v souvislostech, odhadovat budoucí vývoj, hledat v měnícím se prostředí nové příležitosti a přizpůsobovat se změnám.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.