Firma Travel Service se stává největší českou leteckou společností. V letní sezoně bude provozovat 37 velkých letadel, zatímco ČSA má pouze patnáct takových strojů. České aerolinie dotáhl Travel Service i v tržbách. V roce 2009, kdy byl jedním z uchazečů o koupi ČSA, byl přitom v tomto ukazateli třikrát menší.

Firmě se v loňském roce dařilo. Zatímco v roce 2011 vykázala ztrátu 4,5 milionu korun, za loňský rok má jít o zisk 180 milionů. "Rádi bychom v letošním roce dosáhli zisku 400 milionů," popisuje předpokládaný růst Jiří Šimáně, šéf skupiny Unimex, která z poloviny Travel Service ovládá. Tržby firmy by letos měly dosáhnout zhruba 16 miliard korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.