Nejbohatší Čech Petr Kellner se pouští do svého zatím největšího developerského projektu v Rusku. Zhruba miliardu eur bude jeho společnost PPF Real Estate Russia potřebovat na vybudování multifunkčního kancelářského komplexu ComCity v Moskvě. Pracovat v něm bude zhruba 43 000 lidí, což je téměř tolik, kolik obyvatel má Prostějov.

Státní peněžní ústav Sberbank by mohl podle svého viceprezidenta Maxima Poletajeva financovat až 70 procent uvedené sumy. Na dokončení první etapy celého komplexu už Čechům poskytl 186 milionů eur se sedmiletou lhůtou splatnosti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.