Zbyněk Laube, vedoucím oddělení managementu aktiv a rozvoje pro střední a východní Evropu ve firmě Palmer Capital.Zbyněk Laube přichází do Palmer Capital jako vedoucí oddělení asset managementu a developmentu pro střední a východní Evropu. Do náplně jeho práce spadá dohled nad správou 350 000 m2 kanceláří, rezidenčních nemovitostí a víceúčelových prostor v České republice, Slovensku, Bulharsku, Rumunsku a Rusku.

Laube působil dříve jako vedoucí rozvoje ve společnosti Panattoni a předtím jako obchodní ředitel v britské developerské společnosti SEGRO.

Titul získal na Českém vysokém učení technickém (ČVUT), kde v současnosti studuje na PhD.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.