Konkurence v pozemním digitálním televizním vysílání přiostřuje. Radim Pařízek, který na trh vstoupil loni, když koupil multiplex 4, nabízí nižší ceny než České Radiokomunikace a postupně je dotahuje i pokrytím.

Ve společnosti Digital Broadcasting, kterou Pařízek koupil od Telefóniky Czech Republic, totiž už dokončil první kolo rozšiřování sítě. Mnohem více lidí tak může sledovat například stanice Fanda, Smíchov či Pohoda - pokrytí obyvatelstva se zvýšilo zhruba o dvě desítky procentních bodů na 86 procent. Zároveň už plánuje další výstavbu vysílačů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.