Zmanipulovaných informací, polopravd i vyložených kachen je kolem nás a tím pádem i v nás tolik, že když se něco náhodou doopravdy přihodí, soudný jedinec tomu buď nepřikládá váhu, nebo je přinejmenším nedůvěřivý. V době, kdy se dá digitálně nafouknout takřka cokoliv, logická reakce.

Nedávno jsem šel ke kamarádovi na kachnu (mohl bych zalhat a zvolit husu, řízek, ptáčky, ale byla to kachna, v takové menší partě si občas vaříme, někdo přinese víno, jiný whisku, v zásadě obdoba britských pánských klubů). Poslední zpráva, kterou jsem ten den viděl na webu, byla o meteoritu, co vybuchl nad Čeljabinskem. Ten samý den měla ve 20:25 SEČ proletět kolem naší křehké kuličky další mrcha, trochu jsem tedy znejistěl.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.