Jeho moravská nátura se projevuje otevřeností a nejspíš má něco společného i s radostnou energií, která z něj sálá. V jeho firmě ve Velkém Meziříčí vznikl ovladač výtahu, který jezdí v nejvyšším mrakodrapu světa v Dubaji, a zdviže na Pražském hradě se dají rovněž ovládat tlačítky vyrobenými pod jeho dohledem. Se stejnou vervou, s jakou Jaroslav Dobrovolný vybudoval úspěšnou firmu, se před několika lety pustil do umění.

HN: Jak jste se podílel na současné velké výstavě Karla Malicha, která probíhá v Jízdárně Pražského hradu?

Závěsným zařízením, které nese celou instalaci. Dělali jsme také Malichovy plastiky. Vytvořil jsem na půdě zvláštní konstrukci, která rozloží váhu vystavených objektů, aby se nepoškodil historický strop.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.