Řada firem si mj, občas položí otázku, nepotřebujeme mzdový audit? Rychlá odpověď zní: „nepotřebujeme, protože žádná legislativní úprava nám to nenařizuje." To ovšem neznamená, že pro nás nemůže být přínosem…

To, že mzdový audit není povinný a že neexistuje jeho legislativní rámec, má nakonec své výhody. Firma si může sama vymezit, na kterou oblast se má audit zaměřit a co má být jeho cílem.

Většinou je cílem prověřit, zda jsou mzdy zpracovávány v souladu s legislativou a zda procesy při zpracování mezd a personalistiky nejde dělat efektivněji.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.