Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Leden přinesl jako každoročně řadu změn, zdražení v mnoha oblastech tak postihne i podnikatele. Není proto divu, že majitelé firem hledají řešení ekonomické situace v úsporách. Tady je deset rad, které by vám mohly pomoci zlepšit si firemní provozní náklady.

1. Voda stojí statisíce

Cena vody v České republice vzrostla na začátku letošního roku v průměru o pět procent. Výdaje za 0,5 l balené vody pro zaměstnance na porady, popř. pro obchodní partnery na schůzkách, nejsou zanedbatelnou částkou. Při denní spotřebě 40 ks půllitrových lahví se částka za rok vyšplhá klidně na 100 tisíc.

Rady pro podnikání
Vyzkoušejte si nový portál zaměřený na malé a střední firmy

VÍCE O PORTÁLU

REGISTRUJTE SE NA 30 DNÍ ZDARMA

Ředitelka jedné nadnárodní firmy proto koupila do zasedacích místností několik křišťálových karaf a sklenice. Náklady jsou v řádu tisíců a kohoutková voda chutná ve většině měst výborně.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.