200 000 FIREM

Až tolik podniků v Česku by mohlo za loňský rok podat zkreslené údaje o svém hospodaření, vyplývá z aktuálního odhadu Komory certifikovaných účetních.

 

Více než pětina podnikatelů v České republice (21 procent) očekává letos od svých účetních, že při sestavování účetní závěrky za rok 2012 budou dostatečně kreativní a oproti skutečnosti ji dokážou pro společnost vylepšit. Vyplývá to z pravidelné ankety Komory certifikovaných účetních. Podle ní se to může týkat až 200 tisíc firem.

Ankety se zúčastnilo 314 respondentů z řad členů komory, která sdružuje odborníky na oblast účetnictví, daní i podnikových financí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.