Microsoft

 

Jednou z nejvíce opěvovaných firem mezi zaměstnanci je Microsoft. "Nasloucháme našim zaměstnancům po celém světě a akceptujeme rozdíly, které plynou z jejich národností a lokálních odlišností," říká seniorní manažer firmy Dan Bross. Microsoft přesouvá řadu pravomocí do jednotlivých regionů. "V ústředí firmy máme méně početný tým lidí, který se věnuje různým skupinám zaměstnanců a komunitám. Ve světě se snažíme mít skutečně silné týmy," popisuje Bross. "Ty mají na starosti spolupráci s investory a dalšími složkami v daném regionu, jako jsou vlády, neziskové organizace a další," dodává. Zaměstnanci Microsoftu patří k nejaktivnějším, pokud jde o dobrovolnictví a přispívání na charitu. Například zaměstnanci firmy v USA strávili v minulém roce přes dva miliony hodin svého času dobrovolnictvím. Od roku 1983 také přispěli celkem 6,5 mld. dolarů na dobročinné účely.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.