Závodní monopost rychlostí 300 km/h protíná pomyslnou cílovou čáru. Během několika málo sekund od okamžiku, kdy pilot spatří šachovnicový praporek, dostává do svých sluchátek od šéfa stáje F1 informaci „skvělá práce, gratulujeme a děkujeme, jsme na tebe pyšní“. 

Celý šampionát F1 je považován za společnost, ve které se schází, konkurují si a závodí spolu vysoce výkonné týmy. Co má F1 společného s řízením pracovní výkonnosti ve firmách a jak nás může inspirovat?

Jak zajistit to, aby strategické cíle a plány firmy byly naplněny? Jak dosáhnout toho, aby výkonnost jednotlivců dosahovala požadované úrovně? Jakým způsobem podpořit a nastavit otevřenou firemní kulturu, která bude zároveň vysoce výkonná?

Toto jsou otázky, které si dnes a denně kladou generální ředitelé, manažeři a v neposlední řadě také zástupci HR.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.