Se slevou nepočítejte, vzkazuje zadavatelům reklamy šéf televize Nova Jan Andruško. Řada inzerentů si podle něj v posledních letech zvykla, že každoročně získají na ten samý produkt novou 10-15procentní slevu. Letos na Nově podle něj s podobným požadavkem nepochodí. "Jestli mají marketingoví ředitelé ve firmách za úkol opět ušetřit deset procent, tak to pro ně nebude vůbec jednoduché," řekl Andruško.

HN: Zadavatelé reklamy si letos stěžují na váš nový obchodní systém, který je pro ně nevýhodný, například kvůli tomu, že v rámci celoročních velkých kontraktů musí zaplatit předem zálohu ve výši deseti procent celoroční investice. Proč jste vlastně nový systém zavedli?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.