Návrat Miloše Zemana do politiky je impozantní - rovnou na Pražský hrad a s podporou 2,7 milionu voličů. Nakolik z něj mají mít radost občané, kteří dali hlas někomu jinému nebo nevolili, na co se mají připravit vláda, politické strany nebo partneři v zahraničí?

Je úplně bláhová představa, že Miloš Zeman bude prezidentem uměřeným, nekonfliktním a spojujícím. Že bude noblesním a korektním jednáním vylepšovat politickou kulturu. Takovou hlavu státu by teď - taky po drsné kampani - sice země potřebovala nejvíc, ale nový prezident je politik neřízený a arogantní.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.