Sledovat volbu nového prezidenta ve štábu Miloše Zemana je jako podniknout výlet do jiného světa. Ten svět je ztělesněný v hotelu uprostřed betonového sídliště na pomezí pražských Roztyl a Chodova. Ten svět je plný tesilových tváří politiků z devadesátých let a je cítit po kořalce. Je to svět českého prezidenta.

Vítejte v roce 1994. Sídlištní hotel, kde byl volební štáb, zdobí obří pouťově stylizované fotografie českých populárních tváří, jako je Lucie Borhyová nebo Karel Gott. Pod nimi jsou na široké chodbě stolky a křesla, kde posedávají příznivci budoucího prezidenta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.