Revoluční plán Evropské fotbalové unie uspořádat v roce 2020 mistrovství Evropy po celém kontinentu, schválený loni v listopadu, má jasnější obrysy. Výkonný výbor UEFA oznámil, že v příštích osmi měsících bude přijímat kandidáty na třináct hostitelských měst a do září 2014 z nich vybere. Do Česka se však turnaj s největší pravděpodobností nedostane, neboť země nedisponuje žádným stadionem s kapacitou alespoň třiceti tisíc diváků ani nechys¨tá takový projekt.

Utkání budou rozdělena do třinácti balíčků. V každém ze základních dvanácti se uskuteční tři zápasy šesti skupin plus jeden osmifinálový nebo čtvrtfinálový. Třináctý balíček zahrne semifinále a finále, tyto tři zápasy se tedy uskuteční na stejném místě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.