I přesto, že Jacka Lewa čeká nepopulární úkol - řídit americkou federální pokladnu v časech krize -, provází jeho nadcházející nominaci záplava vtipů. Může za to jeho podpis. Dosavadní personální šéf Bílého domu a budoucí ministr financí má už díky němu o popularitu postaráno.

"Úžasné. Vypadá to jako nedbalý shluk obloučků, ale ve skutečnosti je ten tvar dost konzistentní, obloučků je vždy sedm. Možná je to Lewovo šťastné číslo," spekuluje list New York Times v článku s názvem "Nová čmáranice na vašich dolarových bankovkách". Ty by totiž měl jako ministr podepisovat právě Lew.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.