Stojím před budovou s divokou růžovooranžovou fasádou. Mezi ostatními cihlovými domy v londýnské čtvrti Bermondsey Village působí poněkud nepatřičně. Otevírá mi sedmdesátnice se zářivě růžovými vlasy a make-upem tak výrazným, že mám problém pod nánosem líčidel najít její oči. Tahle žena ví, jak na sebe strhnout pozornost.

Zandra Rhodes patří ke špičce mezi světovými módními návrháři. Ve své době byla dnešním Marcem Jacobsem – stejně divoká, provokativní, drzá. Oblékali se u ní všichni, kdo v 70. a 80. letech něco znamenali – Diana Ross, Barbra Streisand, Freddie Mercury, Elizabeth Taylor i princezna Diana.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.