Komu na letošní desce Neila Younga Americana učarovaly adaptace proletářských písní někdy až z předminulého století, nechť tyto zrytmizované a hardrockově brutální popěvky nechá při poslechu jeho nového dvojalba "stranou ležet", jak říkával Jára Da. Právě vydané Psychedelic Pill je poněkud z jiného těsta, ačkoli pouhých osm skladeb velkoryse rozprostřených na dvou kotoučcích vznikalo prakticky ve stejné době a s týmž bandem Crazy Horse. Kapela, pojmenovaná podle siouxského indiánského náčelníka, provází čas od času Younga už od alba Everybody Knows This Is Nowhere (1969) a právě nová, už pětatřicátá a dosud nejdelší Youngova studiová deska Psychedelic Pill právě tenhle společný senzační debut připomíná ze všeho nejvíc, ačkoli...

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.