Ivana Nesétová zprostředkovává pronájem téměř stovky bytů, další desítky jich spravuje a třináct spoluvlastní. Elegantně oblečená čtyřicátnice ovšem nemá realitní firmu, jak by se mohlo zdát. V realitách podniká s neziskovou organizací Centrom, jejíž je ředitelkou.

"Máme celý zásobník sociálně slabých rodin a městské části a firmy mají často byty, které se jim nedaří kvůli špatnému stavu a méně zajímavé poloze pronajmout. Tak se dohodneme na výměnném obchodu," vysvětluje strategii založenou na principech komerčního podnikání i sociální pomoci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.