Dvakrát ročně, v zimě a v létě, pořádá pojišťovna Kooperativa sportovní hry pro své zaměstnance. Je o ně obrovský zájem - her se pokaždé účastní několik stovek kolegů z celé republiky. Soupeří spolu ve fotbale, stolním tenise nebo vytrvalostním běhu. "Ze sportovního klání vznikají osobní přátelství i pracovní pomoc. Sport zlepšuje komunikaci ve firmě, a jeho podpora by proto měla patřit k běžným úkolům manažera," říká Petr Pikula, dlouholetý šéf zaměstnaneckého sportovního klubu Triangl Kooperativa pojišťovny.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.