Celkem jedenaosmdesát muzikantů účinkuje na Zvonu, nové desce ve světě zřejmě nejznámější české muzikantky Ivy Bittové. Album, které právě vyšlo v nakladatelství Animal Music, vypadá díky účasti Pražské komorní filharmonie jako pouhé orchestrální "best of", ve skutečnosti ale završuje několikaletou důmyslnou cestu Bittové se symfonickými aranžmá vlastních starších písní. A možná nejen to. "Chystám se nechat civilizaci trochu bokem a pomalu se začít stahovat do ústraní," říká v rozhovoru pro HN Bittová, která žije střídavě v Česku a ve Spojených státech.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.