Na úsporu v řádech desítek tisíc korun ročně se těší firma Atradius, která se zabývá pojištěním pohledávek. Od zrovnoprávnění elektronických faktur s těmi papírovými, ke kterému dojde od Nového roku, čeká, že ubude administrativy a papírování. Čas zaměstnanců, který tím firma ušetří, chce využít na servis pro zákazníky.

Podle novely zákona o DPH totiž nově nebude muset být elektronická faktura opatřena elektronickým podpisem ani elektronickou stopou, ani nebude nutné zasílání řešit systémy elektronického přenosu dat (EDI). Tím se zpracování faktur pro mnoho firem zjednoduší.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.