Nekouří, nepije, je rozšafně upovídaný a komicky ušatý. Podplukovník izraelského letectva a přední spisovatel Amir Gutfreund, který minulý týden navštívil Prahu, je výjimečný zjev. Neustále se shazuje, vše obrací v žert a ze spisovatelů má pochopení jedině pro Izraelce Davida Grossmana, který byl ostatně v Praze ve stejnou dobu inkognito. Bestsellerový autor Gutfreund nenapsal knihu o holokaustu samotném, nýbrž román o tom, jak holokaust poznamenal jeho generaci - děti, které se narodily přeživším. Ve výjimečném překladu Magdaleny Křížové jej nyní pod názvem Jídlo se nevyhazuje vydalo nakladatelství Garamond.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.