Současnému tanečnímu divadlu vládne Lenka Vagnerová. Pověst nejnadanější mladé české choreografky potvrdila nejnovějším dílem Jezdci, které mělo v divadle Ponec v úterý a ve středu premiéru. Vagnerová je silná jak v nalézání témat a vytváření scénických obrazů, tak v originálních pohybových variacích - navíc má strhující dynamické cítění a humor. Soubor, který nově utvořila (skvostná Andrea Opavská, Markéta Frösslová, Ladislav Cmorej, Tomáš Červinka a Pavel Mašek), je pro její nároky vybaven a evidentně se s nimi ztotožňuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.