Maribel z andaluské Granady si před osmi lety společně se svým přítelem vzala hypotéku na nový byt. Měli ho splácet celkem 25 let. Často se Maribel ale nedařilo platit včas, a tak se s bankou dohodla na prodloužení hypotéky o dalších 25 let. V roce 2008 se rozešla se svým přítelem a dva roky už hypotéku neplatí. Nyní jí hrozí, že jí byt zabaví.

"V bance mi řekli, že teď už bude následovat jen návštěva soudního zástupce, který mi předá uvědomění o zabavení bytu. A pak budu mít měsíc na to, abych ho opustila," svěřila se nezaměstnaná Maribel serveru GranadaiMedia.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.