Zejména v období ekonomické krize je dobré vědět, kdo ze zaměstnanců má odvahu, kdo je odolný a kdo má silné nervy. Případně komu tyto vlastnosti scházejí. Dobře se to dá odhalit na firemním teambuildingu, kde lidé plní různé netradiční úkoly a tím, jak reagují, nevědomky prozrazují hodně i o svojí povaze.

Tento názor zastává středočeský podnikatel Jiří Belinger, majitel firem na zahradní techniku Vari (80 zaměstnanců) a BG Technik (40 zaměstnanců). Vyvrací tak zažitou představu, že stmelovací akce jsou pro malé a střední podniky nevhodné, případně je to jen vyhazování peněz.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.