Jednorázové dobrovolnické dny, kdy zaměstnanci firem navléknou barevná trička a jdou natírat plot do psího útulku nebo uklízet zahradu v dětském domově, jsou jednou z nejčastějších forem zaměstnaneckého dobrovolnictví. Podniky pracovníkům den proplatí a pochvalují si "levný teambuilding".

Firemnímu dobrovolnictví v této podobě se věnuje například i Česká spořitelna. Zaměstnanci chodí mýt okna do kojeneckého ústavu nebo vymalovat do domova seniorů. Pravidelné firemní dobrovolnické dny pořádá například i česká pobočka farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline. Její zaměstnanci minulý rok například vyráběli keramiku, kterou poté prodávali na vánočních trzích. Výtěžek putoval na pomoc postiženým dětem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.