Režisér Štěpán Pácl a dramaturgyně Tereza Marečková s oblibou inscenují texty, které by člověk na dnešním jevišti nečekal. Nejnověji si vybrali Calderónovu divadelní hru v češtině známou jako Vytrvalý princ. Se společenstvím generačně spřízněných herců a tvůrců Masopust ji uvádějí pod původním názvem El Príncipe constante a s podtitulem Scénické postřehy o posledních věcech v Divadle v Celetné. Oba divadelníci tedy po ceněných inscenacích Topolova Konce masopustu a zdánlivě nehratelného Ibsenova Branda vsadili na španělské baroko.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.