S německojazyčným divadlem by mohlo být letos v Praze nebývale veselo. V podtitulu sedmnáctého ročníku Pražského divadelního festivalu německého jazyka, který dnes začíná a potrvá až do 13. listopadu, stojí ironická otázka "Kdo se směje naposled?". Navíc přehlídka uvede inscenaci klasické Kleistovy komedie Rozbitý džbán či stoletou berlínskou frašku Španělská muška autorů Franze Arnolda a Ernsta Bacha. Šéfdramaturg festivalu Petr Štědroň ovšem podotýká, že "smích může bolet, drásat a strašit nebo zastírat bolest".

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.