Dvěma ze spolufavoritů hokejové extraligy se po promarněném úvodu extraligy vrací síla. Předposlední Liberec po čtyřech porážkách zabral a doplatila na to brněnská Kometa, která je v tabulce druhá, a poslední Sparta po mizerné sérii, jež stála místo trenéra Žemličku, vyhrála třetí z posledních pěti zápasů a nováčkovi z Chomutova vrátila porážku z jeho stadionu.

Simmonds se vyplácí

Liberecký celek začal tragicky a po prvních dvaceti minutách zápasu prohrával 0:2, když oba góly inkasoval při vlastních přesilovkách. Jenže přísloví o prvním vyhrání, které z kapsy vyhání, tentokrát platilo. Po druhé části hry bylo vyrovnáno, a když v poslední třetině posila z NHL Simmonds dal v přesilovce svůj druhý gól, byl obrat dokonán.