Co jméno, to šampion. Čech, Jankulowski, Sáblíková, Šebrle. Sbírka památečních dresů a fotek v jeho domě za Prahou je jako vzpomínka na nejlepší momenty českého sportu z posledních let. Najdete tu ale i tenisové tričko Rafaela Nadala s osobním věnováním, to jako důkaz, že Pavel Zíka se jako manažer dlouho pohyboval v první lize světového sportu. Pak svou agenturu Sport Invest prodal a slovo "sport" vyměnil za slovo "art". Jak sám říká, chtěl se postavit na druhou nohu, a tak se po vzoru velkých amerických agentur rozhodl svoje kontakty využít i v kultuře a umění.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.