Život definitivně napodobuje filmy, ne naopak. Je nezbytné být bezohledný. Hrají se hry o moc, častěji mezi muži, kteří si chrání výsadní postavení a jsou nezkalení pochybnostmi. Jako by byli vzrušenější jeden z druhého než z žen, se kterými spí. I v Hollywoodu musí mít člověk pevné nervy, jak se píše v knize Petera Biskinda Bezstarostní jezdci, zuřící býci (Jak generace sexu, drog a rokenrolu zachránila Hollywood). Pohled do šovinistického, sexistického světa filmu (a politiky) bez skrupulí. Rozhodně nevyhrávají ti talentovaní a citliví.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.