Nestává se každý den, aby se otevíral nový divadelní prostor – doba jako by přála spíš opačnému trendu. O to víc potěší, že v dosud nevyužívaném podzemním sále pražského Veletržního paláce začalo hrát čerstvě vzniklé Studio Hrdinů. Je to projekt skupiny kolem Jana Horáka (někdejšího dramaturga smíchovské MeetFactory), která se loni v hojně propíraném konkurzu ucházela o provozování Divadla Komedie. Bylo by to přirozené: Horákův tým měl totiž – zčásti i personálně – ambici navázat na skončenou éru Pražského komorního divadla na téže scéně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.