Trh s energiemi je ve stavu neustálých změn. Cenové výkyvy se pohybují oběma směry, ale omezené zdroje fosilních paliv složité, politické situace v oblastech těžby i v transportních zemích, emisní povolenky, zavádění obnovitelných zdrojů a omezování jaderné energetiky způsobují z hlediska dlouhodobého horizontu značný růst cen.

Tlak na snižování spotřeby díky modernizaci zařízení sice funguje, a o zařízeních z oblasti informačních technologií to platí dvojnásob, ale jejich počty rychle narůstají.

Dodavatelé, obsluha měřicích zařízení a poskytovatelé služeb zpracovávají stále větší objemy zákaznických dat a také tempo jejich nárůstu se zvyšuje.

Podobně jsou na tom i ostatní odvětví. Spotřeba roste a cena energie je nezanedbatelnou položkou na účtech za provozní náklady.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.