Možné zapojení

Regionální pekaři stále mohou nabízet své zboží. Šíře nabídky, ani velikost obratu není rozhodující. Výhodou může být mezinárodně uznávaná certifikace, jako je např. IFS či BRC. Své nabídky lze posílat na email info@albert.cz.

Společnost Albert začala od 10. října letošního roku nabízet ve všech svých 282 prodejnách Albert v České republice prodávat běžné pečivo pouze od regionálních pekařů. Řetězec tak zrušil dodávku nejprodávanějších výrobků jako rohlík, housku raženka a chléb Šumava od dvou největších tuzemských pekáren United Bakeries a Penam.

„Zákazníci mají své oblíbené místní pekaře a jejich výrobky chceme nabízet i v našich prodejnách,“ říká Milan Mrázek, Senior Category Manager zodpovědný za pečivo.

Pekárny United Bakeries a Penam mají v současné době asi třetinový podíl na trhu s pekařskými výrobky. V obchodních řetězcích se prodají zhruba dvě třetiny čerstvého pečiva v zemi, tři základní výrobky představují podstatnou část prodejů.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.