Od začátku příštího roku bude výše nájemného ve všech bytech, tedy i těch doposud regulovaných státem, na dohodě mezi vlastníkem domu a nájemníkem. Majitelé bytů přistupují k uvolnění trhu s nájemním bydlením rozdílně, podle regionů. V místech, kde je rozdíl mezi tržním a aktuálně regulovaným nájmem výraznější, je chtějí zvyšovat. V řadě případů však nájmy zůstanou na současné úrovni, a jsou i byty, kde činže dokonce zlevní. A to i přesto, že města a obce v předchozích letech ne vždy využívaly zákonné možnosti zvednout nájmy na maximální úroveň.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.