Roman Smetana, který byl odsouzen za poničení předvolebních plakátů politických stran, si nyní evidentně užívá již více než 15 minut pověstné warholovské slávy. Každý jeho další krok je určitě motivován hlavně snahou vyvolat další mediální pozornost, což však neznamená, že by i zjevný provokatér neměl obdržet garantovanou porci spravedlnosti.

Nyní, v období před dalšími volbami, se nabízí každému viditelný důkaz, který by mohl znamenat šanci na obnovení jeho procesu s nadějí na příznivější rozhodnutí. Tomuto důkazu není bohužel možné se vyhnout, jelikož je zobrazen na největších billboardech v Olomouci, tedy ve městě, kde se měl řidič Smetana dopustit trestného činu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.