Realitní skupině CPI hrozí, že ztratí významného klienta. Nejvyšší kontrolní úřad, který od roku 2006 sídlí v její holešovické budově Tokovo, si hledá nové sídlo. Nájemní smlouva, uzavřená za předchozího vlastníka budovy, jímž byla skupina PPF, končí v září 2013.

NKÚ chce Tokovo opustit. Jeho současný šéf Miloslav Kala už dlouho tvrdí, že šest let stará smlouva je pro úřad nevýhodná. A to i přesto, že nájemné pro NKÚ letos kleslo - kontrolní úřad totiž počátkem roku doplatil majiteli budovy vybavení a speciální úpravy, jež ho přišly celkem na 150 milionů korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.