V Brně začíná ve čtvrtek 4. října sportovní veletrh Sport Life a potrvá do neděle. Celkem se na něj přihlásilo 340 vystavovatelů z 16 zemí. Jeho součástí budou také veletrhy Bike Brno, Caravaning Brno a premiérově taneční veletrh Dance Life Expo.

Sportovní akce a výstavy budou v devíti pavilonech na ploše 13 200 metrů čtverečních. Největší tuzemský výstava obytných vozů a karavanů v pavilonu P nabídne poprvé i karavany anglických výrobců, které jsou nově součástí českého trhu. V současných trendech caravaningu převládá zájem o menší vozidla s lehkou, stabilní a pevnou konstrukcí.

Na tanečním veletrhu se představí více než 35 tanečních stylů. Návštěvníci mohou sledovat show nebo si tanec sami zkusit. Půjde o historicky první setkání všech tanečníků pod jednou střechou bez ohledu na favorizovaný styl či pole působení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.