Před třemi lety investiční bankéř Jan Chalupa opustil skupinu PPF, aby se na prahu čtyřicítky postavil na vlastní nohy. S dvěma dalšími odborníky na kapitálový trh, Michalem Kudějem a Tomášem Kozubkem, založil společnost Tarpan Partners. A začali hledat, kam vloží kapitál.

"Chtěli jsme inovativní projekty. Víme, že u nás vzniká řada dobrých nápadů se ziskovým potenciálem. Nakonec jsme se rozhodli začít biomedicínou," líčí Chalupa. Zvolený obor charakterizuje jako "výrobu náhradních dílů k lidskému tělu". S tím, jak se prodlužuje lidský život, prý budou stále potřebnější.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.