Následujte rejnoka podél Velkého bariérového útesu u pobřeží Austrálie nebo potápěče na Havaji a objevte zblízka krásy korálových útesů, aniž byste se hnuli z postele. Panoramatické obrazy rozvibrují vaši fantazii na maximum a probudí ve vás touhu prostoupit monitorem.

Jak informuje zpravodajský server Cnngo.com, Street View poprvé nabízí možnost "zaplavat si s rybami" na třech místech Velkého bariérového útesu u pobřeží Austrálie, dále pak u břehu Apo Islandu na Filipínách, u Hanuama Bay na Havaji a u kráteru Molokini na Maui.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.