Již potřetí se předseda vlády Petr Nečas a jeho ministři ocitnou v palbě otázek více jak čtyř stovek účastníků nejdůležitější události roku - Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Bez Sněmu Svazu průmyslu a dopravy ČR si Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně snad ani nelze představit. I letos budeme svědky diskuse podnikatelů s vládou a stejně jako každý rok bude Sněm příležitostí k odečtu toho, co vláda za uplynulý rok zvládla nebo naopak nezvládla ve prospěch zlepšení podnikatelského prostředí. Již potřetí tak bude premiér Petr Nečas a ministři jeho vlády (svou dnešní účast potvrdili místopředsedkyně vlády Karolína Peake, ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Fiala, ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek a ministr životního prostředí Tomáš Chalupa) odpovídat na dotazy, shrnuté do čtyř okruhů. Jsou jimi stav a změny legislativy, energetika, trh práce a vzdělávání a podpora zájmů ČR ve světě. Tyto oblasti spojuje jedno klíčové téma, a tím je úroveň či kvalita spolupráce a dialogu vlády a jejích členů se zaměstnavateli a podnikateli.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.