Příští Pražské Quadriennale, světově proslulá přehlídka scénografie a divadelního prostoru, se uskuteční sice až v roce 2015, ale jeho tvůrčí tým z Institutu umění - Divadelního ústavu nepolevuje ani v mezidobí. Po úspěchu Glassovy opery Les enfants terribles v režii Alice Nellis, která se hrála v prostorách bohnické psychiatrické léčebny, vznikl letos v jejich produkci další site-specific projekt, tentokrát s názvem Příliš tichý nos. K jeho tvorbě přizvali režiséra Jana Nebeského a dramatika Egona Tobiáše, což samo o sobě může leccos napovědět - například že nejspíš neuvidíme tak docela to, co čekáme.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.