Zatímco zájem českých domácností o leasing klesá, mezi podnikateli zůstává stále populární. Jedna z rakouských firem si tak před časem pronajala koně a ustájila ho na české části Šumavy. Kůň ale pošel a předmět leasingu zanikl. Nejmenovaná domácí firma si zase na leasing obstarala rybník, chovatel králíků z Podještědí chtěl takto financovat králíkárnu a sto živých králíků. Nejčastěji se ale leasing využívá k pronájmu osobních a užitkových automobilů, případně strojů a zařízení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • ČEŠI RADĚJI NAKUPUJÍ ZA HOTOVÉ. Automobil na leasing si fyzické osoby v Česku pořizují jen málokdy. Mimo jiné proto, že raději věci vlastní, a tak nakupují automobily za hotové nebo na spotřebitelský či účelový úvěr. Mezi podnikateli je ale stále populárnější operativní leasing, při němž firma vůz nevlastní a po ukončení leasingové smlouvy ho vrací pronajímateli.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.