Před několika týdny začali pořadatelé nového turnaje Turkish Airlines World Golf Finals v turecké Antalyi nabízet rekreačním golfistům, zda si za nechtějí zahrát s Tigerem Woodsem, Rorym McIlroyem a dalšími světovými hvězdami. Dnes oficiálně potvrdili, že oba jmenovaní hráči a šest dalších se jejich akce od 9. do 12. října zúčastní.

V sobotu po turnaji, který se uskuteční jako jamkovka, bude pro-am pro pouhých šestnáct flightů. Každý tříčlenný flight doplněný jedním profesionálem obejde jen devět jamek. Koupit flight bylo možné za 60 tisíc dolarů. "Bude to velká reklama pro Turecko a golfovou turistiku," zářil šéf tamní holgové federace Ahmet Agaoglu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.